#cinselsohbet astroloji...

Astroloji günlük burçlar

Koç Burcu

Koç Burcu

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Koç burcunda doğan kişiler, özgüvenli, girişken, iş bitirici, açık sözlü ve baskın kişiliğe sahiptir. Lider konumunda olurlar ve toplum içinde çok dikkat çeken tiplerdir. Canlı, hareketli ve ateşli kişilerdir. Meslek yaşantılarında hırslı ve atılgan, otoriter ve ilkelidir. İyi bir dost, güvenilir bir arkadaş ve gerçek sevgiyi bulursa sadakatlidir. Koç burcunun diğer özellikleri, bir işe hararetle ve heyecanla başlayıp, kolay sıkılan yapıya sahiptir, başladığı heyecanla bitiremez.

Boğa Burcu

Boğa Burcu

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa burcunda doğanlar sıcakkanlı, sevecen, heyecanlı kişilerdir. Duygularını kolay belli etmezler, içlerinde fırtınalar kopsa da sessiz gözlem yapar, kolay parlamazlar. Ancak aşırı üzerlerine gidildiğinde boğa olduklarını gösterirler, burunlarından solur ve bir anda parlayabilirler. Boğalar zenginliği, lüksü, gösterişi çok severler, bu nedenle de hep böyle bir hayat için ne gerekiyorsa yaparlar..

İkizler Burcu

İkizler Burcu

İkizler Burcu (22 Mayıs- 21 Haziran)

İkizler burcunda olan kişileri tanıyabilmek, anlayabilmek son derece zordur. Çünkü ikizler inişli çıkışlı, hangi durumda nasıl davranacağını önceden kestiremeyeceğiniz yapıdaki kişilerdir. İkizler burcu için çift karakterli kişilik dense de aslında çift karakter sözü yerine, çok yönlü, duruma göre...

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç burcunda doğanlar azimli ve hırslıdır. Kolay aşık olmazlar fakat aşık olunca da aşırı sadakatli olurlar. Sadece sevdiği kişiyi değil onun sevdiği her şeyi ve herkesi de severler. Geleneklerine bağlı, ne zaman nasıl davranılması gerektiğini bilen iyi niyetli kişilerdir. Hesaplarına gelmeyen bir şey olduğunda tıpkı bir yengeç gibi yan yan ve yavaşça sıvışırlar. Yengeçler maceracı yapıları ile değişik yerler görmek, gezmek, öğrenmek merakı ile bu ilgi alanları için ortamlar hazırlarlar.

Aslan Burcu

Aslan Burcu

Aslan Burcu (23 Temmuz- 23 Ağustos)

Güçlü, yönetici konumunda yetenekli kişilerdir. Asil bir görünümleri vardır. Fazla kibirli ve kendilerini beğenmiştirler. Uzaktan bile saçlarından aslan olduğunu anlarsınız. Çünkü aslan yelesi gibi gür ve havalı saçları vardır. Aslanlar çevresindeki kişileri çok çabuk etkisi altına alabilirler, dikkat çekerler ve yaptırım güçleri yüksektir. Aslanlar zeki kişilerdir ve cömert davranırlar. En olumsuz yanları gösterişi sevmeleridir. Hem kendileri hem de aileleri ile övünürler.

Başak Burcu

Başak Burcu

Başak Burcu (24 Ağustos- 4 Eylül)

Mantıklı, pratik, entelektüel, üretken ve çok çalışkan kişilerdir. Miskin, tembel, beceriksiz kişilere hiç tahammülü yoktur. Sanki dünyayı yönetmek onlara verilmiş bir görev gibi herkesi ve her şeyi idare etmek isterler. Eleştiren, her şeyi bir puzzle gibi yerli yerince oturmasını isteyen, bunun için gayret sarf eden kişilerdir..

Terazi Burcu

Terazi Burcu

Terazi Burcu (24 Eylül- 23 Ekim)

Yaşamın hâkimi, savcısı, bekçisi gibi kişilerdir. Hak hukuk adalet yanlısıdır. Dengeli kişilikleri olsa da zaman zaman şaşırtabilirler. Estetiğe önem veren zevkli kişilikler olarak dikkat çekerler. Sevgi anlayışları çok incedir. Yani sevdiklerine değer verir kristal bir vazo gibi kırılmaması için aşırı özen gösterirler...

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Akrep Burcu (24 Ekim- 22 Kasım)

Akrep burcunda doğanlar son derece güçlü ve kurnaz kişilerdir. Çevresindeki kişilere bağlı kişilerdir. Yakınları ile ilgilenir ve onları önemser. Aşırı ihtiraslı ve hırslı kişiler bu burçtan çıkmaktadır. Takdir beklerler çünkü yetenekli ve zekidirler fakat kendileri başarılı ve yetenekli kişileri takdir etmekten çekinirler.

Yay Burcu

Yay Burcu

Yay Burcu (23 Kasım- 22 Aralık)

Önsezileri yüksek, planlı programlı yaşayan ve bir yay gibi hedefine odaklı başarıyı doğru hedefinden emin kişilerdir. Kolay arkadaşlık kurar ve sadakatlidir. Karşı cinsten arkadaşlıkları da sadık olmaya dayalıdır ve güven veren kişilerdir. Titiz olurlar ve doğru bildikleri yolda yalnız kalsalar da ilerlerler. Bir işe başladıklarında yarım bırakmazlar ve sonuca mutlaka...

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu (23 Aralık- 20 Ocak)

Planlı programlı ve düzenlidirler. Oğlak burçları hırslı çalışkan ve başarılıdır. Sosyal kişilikleri ile geniş çevreli, tanınan ve sevilen kişilerdir. Oğlaklar iş bitirici, sorun çözücü yanları ile toplumda aranan ve danışılan kişilerdir. İyi niyetli ve yardım severdir fakat kolay kaynaşmazlar. İlk bakışta karşısındaki kişi hakkında bir karar verir ve daha..

Kova Burcu

Kova Burcu

Kova Burcu (21 Ocak- 19 Şubat)

Kovalar sanki dünyayı kurtarmak için dünyaya gelmiş kişilerdir. İnsancıldır ve fedakârdır. Çalışkanlıkları ve yaratıcı olmaları çevrelerinde hayranlık uyandırmaktadır. Kova burcunda doğan kişiler çok yönlü, rehberlik yapabilen, danışmanlık görevi üstlenen ve herkese her konuda destek veren kişilerdir. Çok sevilirler fakat yakın çevresindeki kişilerin işlerini de yüklendikleri...

Balık Burcu

Balık Burcu

Balık Burcu (23 Kasım- 22 Aralık)

Balık burcunda doğanlar iyi kalpli, sevecen, cömert ve paylaşımcıdır. Herkesi kendisi gibi iyi niyetli kabul ederler ve art niyetli kişilerin olabileceğini hayal dahi etmezler. Karşılık beklemeden herkese yardımcı olmak isterler. Sorumluluk almaktan kaçınmayan balıklar, güvenilir ve dürüst kişilik sahibidirler. Balık burcundaki kişiler genelde dindar,..